Ana sayfa Yurt Dışı Eğitim

Yurt Dışı Eğitim

Eğitim hayatındaki elde ettiğim tecrübelerimi yurtdışı eğitimde de öğrencilerimizle paylaşmaya başlamış durumdayım. Yurtdışında okumak isteyen öğrenciler için profesyonel, alanında uzman kişilerle işbirliği yapıp, ihtiyaç analizlerini yapıp ülke ve meslek belirledikten sonra ülkeye ve bölüme uygun danışmanlık hizmetlerini almalarını sağlıyoruz. Amacım; yurtdışında herhangi bir konuda eğitim almak isteyen öğrencilerin şartlarına ve beklentilerine en uygun eğitimi alacakları seçenekleri belirlemek ve bu seçenekler arasından öğrenci için en doğru olanına sorunsuz katılımını sağlamaktır.
Öğrencilerimizin istek ve şartlarına uygun okulların hazırlanıp bunlar arasından en doğru okulun öğrenci ile beraber seçilmesinden, okula başvuru-kayıt-kabul işlemlerine ve vize danışmanlığı dahil öğrencinin programına katılımı için gereken tüm hizmetleri en iyi şekilde verme çabasındayım. Danışmanlık hizmetimiz öğrencinin eğitim alacağı ülkeye gitmesinden sonra da devam etmektedir. Öğrencinin bulunduğu ülkedeki her türlü sorunu ile ilgilenmekte ve çözümü için her türlü desteği vermekteyim.
Özellikle Avrupa coğrafyasında yeni gelişen, gözde ülkelerin (Polonya, Macaristan, Makedonya, Slovenya) başarılı devlet üniversitelerine isteyen öğrencileri lisans ve yüksek lisans eğitimleri için yönlendirmeye başlamış durumdayız.
Daha detaylı bilgi için http://serkangozder.com/iletisim/ bölümünden ulaşabilirsiniz.